Kup Južne Amerike - Kup Južne Amerike - Rezultati

 
Datum Sat Utakmica Rezultat
26/08 03:00 Sol de Amerika - Sport Uankajo 1 : 0
26/08 02:45 Vitorija - Koritiba 2 : 1
26/08 02:45 Zamora - Montevideo Vonderers 0 : 1
26/08 00:15 Lanus - Independiente 0 : 2
26/08 00:00 Cuiaba - Čapekoense 1 : 0
25/08 02:50 Estudijantes La Plata - Belgrano 1 : 0
25/08 02:45 Santa Cruz - Sport Resife 0 : 0
25/08 02:45 Figueirense - Flamengo 4 : 2
25/08 02:40 Independiente Medelin - Sportivo Lukeno 3 : 0
25/08 00:15 Bolivar - Atletiko Nasional 1 : 1
25/08 00:15 Sero Porteno - Real Potosi 6 : 0
24/08 22:00 Real Garsilaso - Palestino 2 : 2
24/08 02:45 Bluming - Junior 0 : 2
24/08 00:15 Real Espor Klub - Emelek 4 : 2
24/08 00:15 Banfild - San Lorenco 2 : 0
19/08 02:30 Libertad - Palestino 0 : 3
19/08 00:00 Zamora - Barselona EKV 1 : 1
18/08 23:30 Horhe Vilsterman - Sol de Amerika 1 : 1
18/08 23:00 Leon de Huanuko - Deportivo Anzoategi   -  
18/08 22:00 Sport Uankajo - Deportivo Anzoategi 1 : 0
18/08 04:15 Atletiko Nasional - Deportivo Munisipal 1 : 0
18/08 04:15 Real Garsilaso - Aukas 1 : 0
18/08 02:00 Universidad Katolika - Real Potosi 1 : 1
18/08 02:00 Sero Porteno - Feniks 2 : 0
17/08 23:30 Real Espor Klub - Deportes Tolima 1 : 0
17/08 23:30 Plaza Colonia - Bluming 1 : 0
17/08 23:30 CD Universidad Katolika - Independiente Medelin 0 : 1
17/08 04:00 Emelek - Universitario De Deportes 3 : 1
17/08 04:00 Junior - Deportivo Lara 2 : 1
17/08 01:30 Penarol - Sportivo Lukeno 1 : 1
17/08 01:30 OHigins - Montevideo Vonderers 0 : 0
16/08 23:00 Bolivar - Universidad de Konsepsion 3 : 0
12/08 04:00 Deportivo Munisipal - Atletiko Nasional 0 : 5
12/08 03:15 Deportes Tolima - Real Espor Klub 0 : 0
12/08 01:45 Palestino - Libertad 1 : 0
12/08 01:00 Bluming - Plaza Colonia 1 : 0
11/08 23:30 Deportivo Anzoategi - Leon de Huanuko   -  
11/08 23:30 Aukas - Real Garsilaso 2 : 1
11/08 04:30 Independiente Medelin - CD Universidad Katolika 1 : 1
11/08 04:15 Barselona EKV - Zamora 1 : 1
11/08 02:00 Montevideo Vonderers - OHigins 0 : 0
11/08 02:00 Sol de Amerika - Horhe Vilsterman 1 : 1
11/08 00:00 Universidad de Konsepsion - Bolivar 2 : 0
10/08 04:30 Universitario De Deportes - Emelek 0 : 3
10/08 02:30 Real Potosi - Universidad Katolika 3 : 1
10/08 02:15 Feniks - Sero Porteno 1 : 0
10/08 00:15 Sportivo Lukeno - Penarol 0 : 0
10/08 00:00 Deportivo Lara - Junior 1 : 3