0

Početak: 24/02/2013 / 14:30
Stadion: Etihad Stadium

Komentari uživo

90+6`Sudija ove utakmice svira kraj.
90+6`Mančester Siti ili tačnije Javi Garcia je gurao jednog igrača protivničke ekipe. Demba Ba je bio fauliran.
90+4`Čelzi ili tačnije Juan Mata je gurao jednog igrača protivničke ekipe. Samir Nasri je bio fauliran.
90+4`Ashley Cole šutira, ali je njegov udarac blokirao jedan od protivničkih igrača.
90+4`Juan Mata izvodi kratak udarac iz ugla... Čelzi ima priliku da učini nešto više.
90+4`Čelzi pokušava da organizuje napad. Victor Moses šalje loptu u protivničku polovinu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
90+4`Victor Moses pokazuje lep dribling, prolazeći kroz nekoliko fudbalera protivničke ekipe.
90+2`Mančester Siti izvodi gol aut.
90+2`Taktička izmena. David Silva napušta igru... Ulazi Joleon Lescott.
90+2`Statistike pokazuju da je danas na stadionu 47256 gledalaca.
90+2`Čelzi ima sjajnu prilku za gol, ali David Luiz nije tako precizan i lopta ne pogađa svoj cilj.
90+2`Matija Nastasic uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
90+2`Ramires centrira.
90+1`Utakmica se nastavlja...
90+1`Četvrti sudija pokazuje da će se igrati još [num] dodatnih minuta.
90+1`Taktička izmena. Sergio Aguero napušta igru... Ulazi Samir Nasri.
90`Ukoliko pogledamo statistike, možemo videti da je posed lopte domaćina bio 49%, dok je gost imao 51%.
90`Vidimo da je Matija Nastasic povređen. Fizioterapeuti su već na terenu, tako da ne ostaje nam ništa drugo nego sačekati i videti da li će on moći nastaviti ovu utakmicu.
90`Igra je zaustavljena.
88`Sada je Yaya Toure fauliran. David Luiz je napravio ovaj prekršaj.
87`Sada je Demba Ba fauliran. Pablo Zabaleta je napravio ovaj prekršaj.
85`goalGOOOL! - Carlos Tevez šutira i lopta završava u protivničkoj mreži.
85`Mančester Siti je u napadu. David Silva centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
85`Čelzi izvodi gol aut.
83`Čelzi izvodi gol aut.
83`Yaya Toure šutira van kaznenog prostora, ali je za malo neprecizan i lopta završava pored gola.
82`Kolo Toure uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
82`Ashley Cole centrira.
81`Taktička izmena. John Obi Mikel napušta igru... Ulazi Fernando Torres.
81`Gary Cahill uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
81`James Milner centrira.
79`Mančester Siti izvodi gol aut.
79`Čelzi ili tačnije Juan Mata centrira loptu u kazneni prostor, ali njegovi saigrači nisu iskoristili ovu šansu.
78`Čelzi je u napadu. Ashley Cole centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
77`Mančester Siti izvodi gol aut.
77`U ovom trenutku, Čelzi izvodi aut u protivničkoj polovini terena.
77`Matija Nastasic uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
77`Victor Moses centrira.
76`Mančester Siti ili tačnije David Silva je gurao jednog igrača protivničke ekipe. Ashley Cole je bio fauliran.
76`Petr Cech izlazi napred i uspeva da hvati loptu.
76`Gael Clichy centrira.
76`Mančester Siti ide u kontranapad... Da li ćemo videti nešto više iz ove akcije...
76`Joe Hart izlazi napred i uspeva da hvati loptu.
76`Oscar centrira.
76`Branislav Ivanovic šutira, ali je njegov udarac blokirao jedan od protivničkih igrača.
76`Juan Mata pokazuje lep dribling, prolazeći kroz nekoliko fudbalera protivničke ekipe.
74`Mančester Siti izvodi gol aut.
73`Čelzi izvodi gol aut.
73`Mančester Siti tj. James Milner i Yaya Toure igraju dupli pas, ali ovaj drugi nije uspeo da se snađe o ovoj situaciji.
71`Mančester Siti ima sjajnu priliku i... Šteta. Sergio Aguero se našao u nedozvoljenoj poziciji.
70`Kolo Toure uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
70`Branislav Ivanovic centrira.
69`Matija Nastasic uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
69`Čelzi treba izvesti korner. Juan Mata centrira...
69`Taktička izmena. Eden Hazard napušta igru... Ulazi Oscar.
68`Taktička izmena. Frank Lampard napušta igru... Ulazi Victor Moses.
68`Ukoliko pogledamo statistike, možemo videti da je posed lopte domaćina bio 51%, dok je gost imao 49%.
68`Pablo Zabaleta izbija loptu u korner. Ostaje da vidimo da li će protivnička ekipa iskoristiti ovu priliku.
67`Eden Hazard centrira.
67`Čelzi kreće u napad. Njihov fudbaler Eden Hazard trči sa loptom.
66`Petr Cech izlazi napred i uspeva da hvati loptu.
66`James Milner centrira.
63`goalGOOOL! - Yaya Toure šutira i lopta završava u protivničkoj mreži.
63`Yaya Toure pokazuje lep dribling, prolazeći kroz nekoliko fudbalera protivničke ekipe.
63`Mančester Siti je u napadu. David Silva centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
63`Mančester Siti je u napadu. James Milner centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
62`Kolo Toure uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
62`Ramires pokazuje lep dribling, prolazeći kroz nekoliko fudbalera protivničke ekipe.
62`Čelzi je u napadu. Branislav Ivanovic centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
62`Čelzi ide u kontranapad... Da li ćemo videti nešto više iz ove akcije...
61`John Obi Mikel uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
61`Carlos Tevez pokazuje lep dribling, prolazeći kroz nekoliko fudbalera protivničke ekipe.
61`Kolo Toure uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
61`Čelzi ili tačnije Demba Ba pokušava dodati loptu do svog saigrača, ali jedan fudbaler protivničkog tima prekida njihovu akciju.
61`Ashley Cole centrira.
60`Pablo Zabaleta uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
60`Čelzi treba izvesti korner. Juan Mata centrira...
60`Čelzi pokušava da organizuje napad. Ramires šalje loptu u protivničku polovinu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
59`Čelzi izvodi gol aut.
59`David Silva šutira ali u svakom slučaju, njegov pokušaj da postigne gol je daleko od stvarnosti.
59`Ashley Cole izbija loše, i očigledno je da je njegova ekipa izložena velikom pritisku u ovom trenutku.
59`James Milner centrira.
58`Čelzi ili tačnije Ramires je gurao jednog igrača protivničke ekipe. Javi Garcia je bio fauliran.
58`Javi Garcia uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
58`Čelzi ili tačnije Juan Mata dodaje loptu u kazneni prostor, ali jedan od protivničkih igrača prekida ovu akciju.
58`Juan Mata pokazuje lep dribling, prolazeći kroz nekoliko fudbalera protivničke ekipe.
57`Čelzi izvodi gol aut.
57`Sergio Aguero ima veliku priliku za gol, ali ništa od toga. Mislim da je teže promašiti nego postići gol sa te pozicije!
57`Mančester Siti kreće u napad. Njihov fudbaler Sergio Aguero trči sa loptom.
57`Mančester Siti je u napadu. James Milner centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
56`Čelzi ili tačnije Ramires je gurao jednog igrača protivničke ekipe. Matija Nastasic je bio fauliran.
56`Frank Lampard uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
56`Mančester Siti ili tačnije Sergio Aguero dodaje loptu u kazneni prostor, ali jedan od protivničkih igrača prekida ovu akciju.
56`Mančester Siti pokušava da organizuje napad. Sergio Aguero šalje loptu u protivničku polovinu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
55`Mančester Siti treba izvesti korner. David Silva centrira...
55`Sergio Aguero šutira, ali je njegov udarac blokirao jedan od protivničkih igrača.
55`Sergio Aguero pokazuje lep dribling, prolazeći kroz nekoliko fudbalera protivničke ekipe.
55`David Silva centrira.
54`Taktička izmena. Jack Rodwell napušta igru... Ulazi Carlos Tevez.
54`Mančester Siti ili tačnije Jack Rodwell je gurao jednog igrača protivničke ekipe. Gary Cahill je bio fauliran.
54`Mančester Siti je u napadu. Yaya Toure centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
52`Mančester Siti izvodi gol aut.
52`Čelzi je u napadu... Gary Cahill šutira lepo glavom, ali lopta ide pored protivničkog gola.
52`Čelzi treba izvesti korner. Eden Hazard centrira...
52`Kolo Toure izbija loptu u korner. Ostaje da vidimo da li će protivnička ekipa iskoristiti ovu priliku.
52`PROMAŠAJ! - Frank Lampard ne uspeva postići gol sa bele tačke. Kakva parada golmana!
51`PENAL! - Joe Hart pravi faul u kaznenom prostoru i sudija pokazuje na belu tačku. Fauliran je bio Demba Ba.
51`Branislav Ivanovic šalje dugu loptu napred, pokušavajući da organizuje njihov napad.
50`Mančester Siti ili tačnije Yaya Toure šalje loptu iza protivničke odbrane, ali golman je oprezan i hvata ovu loptu.
50`Eden Hazard šutira van kaznenog prostora, ali golman nije amater. Dobra odbrana.
49`Frank Lampard šutira, ali je njegov udarac blokirao jedan od protivničkih igrača.
48`Čelzi izvodi gol aut.
48`Mančester Siti ima sjajnu priliku, ali volej koji je Sergio Aguero poslao, ide u gol aut.
48`David Silva centrira.
47`Gary Cahill uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
47`Gael Clichy centrira.
46`Sada je Eden Hazard fauliran. Pablo Zabaleta je napravio ovaj prekršaj.
46`Čuje se zvižduk sudije. Počinje drugo poluvreme.
45+3`Sudija ove utakmice svira kraj prvih 45 minuta.
45+2`Joe Hart izlazi napred i uspeva da hvati loptu.
45+2`Juan Mata centrira.
45+2`Jack Rodwell uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
45+2`Čelzi šalje dug pas u protivničku polovinu terena.
45+2`Gael Clichy uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
45+2`Čelzi kreće u napad. Njihov fudbaler Ramires trči sa loptom.
45+1`Ukoliko pogledamo statistike, možemo videti da je posed lopte domaćina bio 54%, dok je gost imao 46%.
45+1`Četvrti sudija pokazuje da će se igrati još [num] dodatnih minuta.
45+1`Kolo Toure uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
45+1`Branislav Ivanovic centrira.
44`James Milner je bio fauliran. Demba Ba pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći neprimećen.
44`James Milner uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
44`Slobodan udarac. Eden Hazard centrira u kazneni prostor protivnika.
43`goalDa li je to žuti karton u ruci sudije... Da. Pablo Zabaleta je kažnjen zbog nesportskog ponašanja.
43`Sada je Ashley Cole fauliran. Pablo Zabaleta je napravio ovaj prekršaj.
42`Pablo Zabaleta uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
42`Branislav Ivanovic centrira.
42`Jack Rodwell šutira glavom, ali lopta ne donosi željeni ishod. Golman brani svoj gol.
42`Mančester Siti treba izvesti korner. David Silva centrira...
41`Jack Rodwell šalje udarac iz daljine, ali golman reaguje pravovremeno i odbija loptu u korner.
41`Gael Clichy uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
40`Čelzi treba izvesti korner. Juan Mata centrira...
40`goalDa li je to žuti karton u ruci sudije... Da. Kolo Toure je kažnjen zbog nesportskog ponašanja.
40`Sada je Juan Mata fauliran. Kolo Toure je napravio ovaj prekršaj.
39`Pablo Zabaleta šutira, ali je njegov udarac blokirao jedan od protivničkih igrača.
39`Sergio Aguero centrira.
39`Mančester Siti ili tačnije njihovi fudbaleri Sergio Aguero i James Milner igraju dupli pas.
39`David Luiz uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
39`David Silva centrira.
38`Utakmica se nastavlja...
37`Vidimo da je Yaya Toure povređen. Fizioterapeuti su već na terenu, tako da ne ostaje nam ništa drugo nego sačekati i videti da li će on moći nastaviti ovu utakmicu.
37`goalDa li je to žuti karton u ruci sudije... Da. Ramires je kažnjen zbog nesportskog ponašanja.
37`Igra je zaustavljena.
37`Sada Čelzi pravi prekršaj. Yaya Toure je bio fauliran, ali glavni arbitar kao i Ramires misli da se igra treba nastaviti.
36`Kolo Toure uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
36`Čelzi je u napadu. Eden Hazard centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
34`Čelzi ima sjajnu priliku i... Šteta. Demba Ba se našao u nedozvoljenoj poziciji.
34`Mančester Siti ili tačnije David Silva je gurao jednog igrača protivničke ekipe. John Obi Mikel je bio fauliran.
33`Branislav Ivanovic uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
33`Mančester Siti treba izvesti korner. David Silva centrira...
32`Ashley Cole izbija loptu u korner. Ostaje da vidimo da li će protivnička ekipa iskoristiti ovu priliku.
32`Mančester Siti kreće u napad. Njihov fudbaler Yaya Toure trči sa loptom.
30`Čelzi izvodi gol aut.
30`Mančester Siti je u napadu... Jack Rodwell šutira lepo glavom, ali lopta ide pored protivničkog gola.
30`Gael Clichy centrira.
29`goalDa li je to žuti karton u ruci sudije... Da. Jack Rodwell je kažnjen zbog nesportskog ponašanja.
29`Mančester Siti pravi prekršaj, i može se reći da je Branislav Ivanovic mogao postradati nakon ovog starta. Jack Rodwell je igrač koji je faulirao.
29`Sada je Demba Ba fauliran. Matija Nastasic je napravio ovaj prekršaj.
28`Mančester Siti izvodi gol aut.
28`Frank Lampard izvodi slobodan udarac i... Ništa naročito od toga, lopta prolazi pored gola.
27`Ramires je bio fauliran. Yaya Toure pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći neprimećen.
27`James Milner uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
26`Slobodan udarac. Juan Mata centrira u kazneni prostor protivnika.
26`Sada je Eden Hazard fauliran. Pablo Zabaleta je napravio ovaj prekršaj.
25`Gael Clichy uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
25`Juan Mata centrira.
25`James Milner uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
25`Čelzi pokušava da organizuje napad. Gary Cahill šalje loptu u protivničku polovinu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
25`Ramires centrira.
25`Gael Clichy centrira.
24`Slobodan udarac. Juan Mata centrira u kazneni prostor protivnika.
24`Mančester Siti ili tačnije Pablo Zabaleta je gurao jednog igrača protivničke ekipe. Eden Hazard je bio fauliran.
24`James Milner uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
24`Ramires centrira.
23`Ramires je bio fauliran. Jack Rodwell pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći neprimećen.
22`Ukoliko pogledamo statistike, možemo videti da je posed lopte domaćina bio 54%, dok je gost imao 46%.
22`Čelzi izvodi gol aut.
22`Sada David Silva centrira... Mančester Siti je imao veliku priliku, ali lopta ide daleko pored gola.
22`Juan Mata uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
22`Mančester Siti ili tačnije Gael Clichy dodaje loptu u kazneni prostor, ali jedan od protivničkih igrača prekida ovu akciju.
22`Gael Clichy pokazuje lep dribling, prolazeći kroz nekoliko fudbalera protivničke ekipe.
21`Gary Cahill uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
21`Gael Clichy centrira.
19`Mančester Siti pravi prekršaj, i može se reći da je Eden Hazard mogao postradati nakon ovog starta. Jack Rodwell je igrač koji je faulirao.
19`Čelzi izvodi gol aut.
19`Velika prilika! Sergio Aguero se nalazi u poziciji 'jedan na jedan' sa golmanom protivničke ekipe.
19`Sergio Aguero pokazuje lep dribling, prolazeći kroz nekoliko fudbalera protivničke ekipe.
19`Mančester Siti ili tačnije njihov fudbaler David Silva dodaje do svog saigrača.
18`Petr Cech izlazi napred i uspeva da hvati loptu.
18`Mančester Siti ili tačnije Jack Rodwell dodaje loptu u kazneni prostor, ali jedan od protivničkih igrača prekida ovu akciju.
18`Jack Rodwell šutira, ali je njegov udarac blokirao jedan od protivničkih igrača.
18`Mančester Siti je u napadu. David Silva centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
18`Mančester Siti pokušava da organizuje napad. David Silva šalje loptu u protivničku polovinu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
18`James Milner izvodi kratak udarac iz ugla... Mančester Siti ima priliku da učini nešto više.
18`Yaya Toure šutira, ali nakon karambola lopta prolazi daleko pored gola.
17`Mančester Siti je u napadu. David Silva centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
17`David Luiz uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
17`Gael Clichy centrira.
17`Gary Cahill uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
17`Pablo Zabaleta centrira.
15`Mančester Siti ima sjajnu priliku i... Šteta. Sergio Aguero se našao u nedozvoljenoj poziciji.
15`Matija Nastasic šutira glavom, ali golman ne želi videti loptu u sopstvenoj mreži i odbija je. Lopta je i dalje u igri...
14`Mančester Siti treba izvesti korner. David Silva centrira...
14`Mančester Siti ili tačnije Sergio Aguero dodaje loptu u kazneni prostor, ali jedan od protivničkih igrača prekida ovu akciju.
13`David Silva uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
13`Juan Mata pokazuje lep dribling, prolazeći kroz nekoliko fudbalera protivničke ekipe.
13`Čelzi je u napadu. Eden Hazard centrira u kazneni prostor i pronalazi svog saigrača.
13`Branislav Ivanovic centrira.
12`Sada je Branislav Ivanovic fauliran. Sergio Aguero je napravio ovaj prekršaj.
12`Kolo Toure uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
12`Frank Lampard centrira.
11`Čelzi pokušava da organizuje napad. Demba Ba šalje loptu u protivničku polovinu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
10`Čelzi izvodi gol aut.
10`Yaya Toure centrira.
10`Mančester Siti ili tačnije Javi Garcia je gurao jednog igrača protivničke ekipe. Juan Mata je bio fauliran.
9`Petr Cech izlazi napred i uspeva da hvati loptu.
9`James Milner centrira.
8`Gael Clichy uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
8`Čelzi treba izvesti korner. Juan Mata centrira...
7`Čelzi pokušava da organizuje napad. Demba Ba šalje loptu u protivničku polovinu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
7`Eden Hazard uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
7`Sergio Aguero centrira.
5`Petr Cech uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
3`Demba Ba uspeo da izbije loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
3`Mančester Siti treba izvesti korner. James Milner centrira...
3`Branislav Ivanovic izbija loptu u korner. Ostaje da vidimo da li će protivnička ekipa iskoristiti ovu priliku.
3`Kolo Toure šalje dugu loptu napred, pokušavajući da organizuje njihov napad.
2`Joe Hart izlazi napred i uspeva da hvati loptu.
2`Ramires šalje dugu loptu napred, pokušavajući da organizuje njihov napad.
1`Yaya Toure upućuje odličan udarac u okvir gola ali se golman ne da iznenaditi.
1`Mančester Siti ili tačnije njihovi fudbaleri Yaya Toure i David Silva igraju dupli pas.
1`U ovom trenutku, Mančester Siti izvodi aut u protivničkoj polovini terena.
1`Teren je danas jednostavno odličan i nema sumnje da će igrači obe ekipe uživati u njemu.
1`Mančester Siti ubacuje loptu u igru i utakmica se nastavlja.
Utakmica je počela. Obe ekipe su spremne da daju sve od sebe kako bi došle do pobede.
Etihad Stadium vas pozdravlja! Spremni smo za emitovanje današnje utakmice koja počinje za 5 minuta.